MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 10695098
nr 1069 5098
Skåp
Teak, 50-/60-tal, längd: 122 cm, djup: 43 cm, höjd: 108 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:27:04
14/11 18:55:38
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal